Pěstování řeřichy na okenním parapetu

Pro vycházející a jejich zákonné zástupce

Kam s ním? Následující studium na SŠ

Vrácení úplaty za školní družinu

Les třídu 3.B baví :)

Žáci 3.B se zúčastnili výtvarné soutěže Les nás baví. Tentokrát využili netradiční materiál - jízdenky. A povedlo se :)

Pro vycházející - Poslední Newsletter - č. 15

Gratulace všem přijatým!!! Kam se zápisovým lístkem? Nevzali Tě? Nic není ztraceno! Přihlášky do 2. kola přijímacího řízení

Edukační program VOB 8. B - Muzeum Znojmo

Po stopách historie Znojma Znáš svoje město? Trasa s průvodkyní: ul. Přemyslovců, Jáma, Černá branka, Napajedla, Karolininy sady, Mikulášský kostel, Kraví hora, Václavské náměstí Zajímavosti prokázané - viz odkaz Nechej si vyprávět od svého dítěte :)

Literární a výtvarná soutěž naší třídy 5.A

V zimě proběhla soutěž pod názvem Vesmír. Každý žák třídy vytvořil výkres s vesmírnou tematikou - a dokonce napsal i vesmírný příběh.  Hodnotili jsme vždy na hodině jednu práci a výsledky zaznamenávali. Pořadí vítězů je následující: Výtvarná soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Naty. Literární soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Teri. Skvělou práci odvedli všichni. A zde jsou přiloženy některé výtvory bez zásahů a gramatických oprav.

Ohlédnutí za dobou covidovou

V 5.A se toho letos mnoho událo. Zvládli jsme už téměř látku pátého ročníku, naučili jsme se spoustu věcí s počítačem, V Teamsech jsme už jako doma. Obrnili jsme se trpělivostí a přidali i notnou dávku osobní zodpovědnosti. Doba covidová nás v lecčems změnila k lepšímu. Doufejme, že je za námi, ale pamatujme na to, že vždycky byl mezi spolužáky  někdo, kdo nás jistil, kdo pomohl. Ač se brzy rozejdeme na různé školy, kamarádi nám už zůstanou.

5.A a tablo

V úterý 18. května se naše třída fotografovala  na tablo. Každý si našel svůj koutek v Jubilejním parku tam, kde se cítí nejlépe. A pan učitel Jandora fotil a fotil.Byl v takovém pracovním nasazení, že jsme ho mnohdy mezi keři, hlínou, trávou a květinami nemohli ani najít. Radši jsme ho moc nerušili a koukali zpovzdálí. Výsledek bude určitě skvělý, na to berte jed!

Dárek pro maminky

Ve výuce praktických činností vytvořili žáci 2.A, 2.B a 3.B dárek pro svoji maminku ke Dni maminek. Vlastnoručně vyrobený dárek naše maminky potěšil a někde se objevila i slzička štěstí.

Pro vycházející - POZOR!!!!

Den zveřejnění přijímacího řízení - 19. 5. 2021 Zápisový lístek = potvrzení přijetí dodání ZL do 10 dnů na SŠ

Provoz školy od 24. května 2021

Provoz školy od 17. května 2021

Už je to uděláno, už je to hotovo!

Informace k provozu školy od 10. 5. 2021

Informace k provozu školy od 3. 5. 2021

Už zase offline a naživo!

S obrovskou radostí vítáme postupný návrat dětí do školy. Rok střídavých lockdownů a distanční výuky nás naučil vážit si skutečného offline kontaktu. Do normálu se vrací i fungování školní psycholožky.

Den Země

DEN ZEMĚ    Milióny lidí z více jak 140 zemí světa slaví Den Země, který připadá na 22. duben.  Po celém světě se konají jarmarky, festivaly, pochody, soutěže, koncerty, úklidové práce a jiné aktivity na tisících místech. Den Země se stal největší veřejností organizovanou aktivitou v historii planety. Od roku 1990 je 22. duben jako světový svátek životního prostředí slaven i v České republice.    Jak to vše začalo?  Dne 22.4. v roce 1970 se na různých místech Spojených států shromáždilo na více než 20 milionů lidí, aby demonstrovali za zdravější životní prostředí. Kampaň měla za cíl prosazovat přijetí nových zákonů v ochraně životního prostředí. Tato kampaň měla nebývalý ohlas a dala vzniknout tradici oslav Dne Země - 22. dubna, jako mezinárodního svátku životního prostředí.    Takhle jsme Den Země oslavili my z 5.C    Všichni jsme se na tento den těšili. Ráno jsme se přivítali povídáním o tomto velkém dni. Zahráli jsme si na detektivy, kde jsme museli v únikové hře vypátrat 3 indicie, které nás dovedly na mapu a kde jsme našli osamělý ostrov “Pitné vody”. Také jsme se naučili správně třídit odpad a jako odměnu jsme si vyrobili Morany. Také jsme se vypravili na procházku Gránickým údolím, našli jsme malované kamínky, potkali šneka, a nakonec pustili naše Morany po řece Dyji. Všichni jsme si společné chvíle náležitě užili.   5.C a paní učitelky

Úspěch Jakuba Hadatsche v 16. ročníku 2021 Autorského čtení žáků ZŠ

Jakub Hadatsch ze 4.B. třídy získal 2.místo v letošním ročníku Autorského čtení žáků ZŠ ve své kategorii, které pořádá městská knihovna Znojmo. Vzpomínal na babičku v téhle nelehké době, kdy nás zastihla epidemie koronaviru s celosvětovým rozšířením.

Provoz školy od 12. dubna 2021 - informace ke školní družině a stravování