O třídě

Vítejte ve třídě III. C!

Představujeme vám naši úžasnou třídu III. C, kterou tvoří  tři báječné dívky a šest statečných chlapců.

To právě oni dennodenně dokazují, že učení může být jedna velká zábava! A co že je naší specialitou? Radujeme se z každého úspěchu, ponaučíme se z každého nezdaru a hlavně - chceme se stále zlepšovat! Náš tým tvoří malí Einsteinové a Superhrdinové, kteří si navzájem pomáhají překonávat školní nástrahy. Kromě pilného studia si užíváme i spoustu zábavy a her.

Na našich stránkách najdete průběžné zprávy nejen o tom, co se právě učíme, ale také o všech veselých příhodách, které nás potkávají. Ať už jde o projektové dny, školní výlety nebo třeba jen obyčejný den v lavici, vždy je co sdílet! A nezapomínáme ani na důležité organizační informace, takže nezapomeňte pravidelně sledovat naše stránky.

Tak se k nám přidejte a sledujte, jak roste a kvete naše III. C!

"Žák nemá být pouhou nádobou, kterou je třeba naplnit, ale pochodní, kterou je třeba zapálit."  Jan Amos Komenský

Třídní učitelka: Mgr. Nikola Matoušková

Kontakt:

e-mail: nikola.matouskova@zsvaclavskenam.cz

telefon: +605 223 228

Konzultační hodiny: STŘEDA - od 12:00 - 12:45 hod.

Asistentka pedagoga: Magda Bíbrová

Kontakt:

e-mail: magdalena.bibrova@zsvaclavskenam.cz

telefon: +605 223 228

Konzultační hodiny: dle předchozí telefonické domluvy

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024

provoz školní družiny a výdej obědů pro žáky přerušen

12. 8. – 16. 8.

12.8.2024 – 16.8.2024

Vodní svět: pro 1. - 3. ročník (kapacita 20 dětí)

Tajemství Země a vesrmíru: pro 4. - 5. ročník (kapacita 30 dětí)