Máme rádi zvířata: den první

Publikováno: 8.8.2023 Autor(ka): Tomáš Bílý

Letní škola s Kolumbem MÁME RÁDI ZVÍŘATA konečně odstartovala. Sešli jsme i přes nepříznivé počasí v plném počtu a hlavně s dobrou náladou.

První den jsme mezi námi, co máme rádi zvířata, přivítali pana Petra s fenečkou Katty coby ukázkou canisterapie. Pejsek to byl moc mazlivý a děti s ním hrály nejrůznější hry, které bavily nejen je, ale i pejska. A kdo se nebál, mohl si pochovat i draka. Teda, abychom byli přesní. Byl to spíš potomek dávných draků a sice agama. Ale stejně jako drak vypadá.

Potom jsme si chvíli kreslili a vybarvovali zvířátka, abychom po obědě navštívili kino a podívali se nádherný film Zlouni, kde opět, jak jinak, v hlavní roli byla zvířátka. Představení se nám moc moc líbilo a protože jsme byli hodní, koupili jsme si cestou z kina za odměnu pizzu, kterou jsme si ve škole snědli.

Po občerstvení jsme si zahráli na opičí dráhu v naší tělocvičně, kde jsme prověřili své síly a fyzickou zdatnost, jak bychom si vedli v džungli. Tu jsme doplnili nejrůznějšími míčovkami a i přes to, že nám počasí dnes nepřálo, jsme si den báječně užili a rychle nám utekl.