Okresní kolo ve vybíjené

Odpoledne s Monetem

Zkusili jsme malovat jak Monet

"HMYZÁCI"

Projektový den ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě a studenty GPOA.

"Den matek"

Škola v přírodě Březová - IV. A, IV. B, V. A, V. B

Čekal nás poutavý program Insignia, pomocí něhož jsme se přenesli do středověku a my se vydali plnit úkoly, abychom se mohli přidat mezi opravdové Vikingy.

Programujeme ozoboty

V rámci projektu IKAP jsme navštívili SOŠ Dvořákova, kde jsme měli možnost stát se programátory Ozobotů.

Cukrářská dílna

V rámci karierového poradenství jsme navštívili SOŠ Dvořákova, kde jsme si mohli vyzkoušet činnosti v oboru Cukrář.

Zábavné rýsování mandal, aneb práce s kružítkem

Návštěva z Francie

V dubnu jsme na Základní škole Znojmo, Václavské náměstí 8 přivítali dvě středoškolské studentky z Francie. Dívky zde vykonávaly dvoutýdenní odbornou stáž v rámci programu Erasmus+, jehož účastníkem je i naše spřátelená Střední odborná škola Dvořákova. Staly se tak na pár týdnů výměnnými studentkami této střední školy a protože se zajímají o vzdělávání v České republice, účastnili se spolu se svými překladateli a průvodci výuky na naší základní škole.

Výstava Hmyzáci aneb Nech brouka žít

Hmyz? Většina populace jej příliš nemusí, někteří z něj mají vyloženě fobii. Ale ani ty z vás, kterých se to týká, by neměli vynechat naši školní výstavu na téma Hmyzáci aneb Nech brouka žít.

Dopis od čarodějnice Evelíny

Pálení čarodějnic

„DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ“

Čarodějnický rej

Budou z nás stavitelé

Prvňáci sejí ředkvičky

Úklid Česka

Páťáci se zapojili do výstavy

"Výtvarka a pracovky nás baví"

Vexíci

aneb programování nás baví. Tentokrát i se studentkami z Francie, které se také s chutí zapojily do práce.

Střípky ze zápisu do 1. třídy na Jubilejním parku

V sobotu dopoledne 15. dubna patřila škola malým předškoláčkům, kteří se dostavili k zápisu do prvních tříd.