Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Pěstování řeřichy na okenním parapetu

Pro vycházející a jejich zákonné zástupce

Kam s ním? Následující studium na SŠ

Vrácení úplaty za školní družinu

Les třídu 3.B baví :)

Žáci 3.B se zúčastnili výtvarné soutěže Les nás baví. Tentokrát využili netradiční materiál - jízdenky. A povedlo se :)

Pro vycházející - Poslední Newsletter - č. 15

Gratulace všem přijatým!!! Kam se zápisovým lístkem? Nevzali Tě? Nic není ztraceno! Přihlášky do 2. kola přijímacího řízení

Edukační program VOB 8. B - Muzeum Znojmo

Po stopách historie Znojma Znáš svoje město? Trasa s průvodkyní: ul. Přemyslovců, Jáma, Černá branka, Napajedla, Karolininy sady, Mikulášský kostel, Kraví hora, Václavské náměstí Zajímavosti prokázané - viz odkaz Nechej si vyprávět od svého dítěte :)

Literární a výtvarná soutěž naší třídy 5.A

V zimě proběhla soutěž pod názvem Vesmír. Každý žák třídy vytvořil výkres s vesmírnou tematikou - a dokonce napsal i vesmírný příběh.  Hodnotili jsme vždy na hodině jednu práci a výsledky zaznamenávali. Pořadí vítězů je následující: Výtvarná soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Naty. Literární soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Teri. Skvělou práci odvedli všichni. A zde jsou přiloženy některé výtvory bez zásahů a gramatických oprav.

Ohlédnutí za dobou covidovou

V 5.A se toho letos mnoho událo. Zvládli jsme už téměř látku pátého ročníku, naučili jsme se spoustu věcí s počítačem, V Teamsech jsme už jako doma. Obrnili jsme se trpělivostí a přidali i notnou dávku osobní zodpovědnosti. Doba covidová nás v lecčems změnila k lepšímu. Doufejme, že je za námi, ale pamatujme na to, že vždycky byl mezi spolužáky  někdo, kdo nás jistil, kdo pomohl. Ač se brzy rozejdeme na různé školy, kamarádi nám už zůstanou.

5.A a tablo

V úterý 18. května se naše třída fotografovala  na tablo. Každý si našel svůj koutek v Jubilejním parku tam, kde se cítí nejlépe. A pan učitel Jandora fotil a fotil.Byl v takovém pracovním nasazení, že jsme ho mnohdy mezi keři, hlínou, trávou a květinami nemohli ani najít. Radši jsme ho moc nerušili a koukali zpovzdálí. Výsledek bude určitě skvělý, na to berte jed!

Dárek pro maminky

Ve výuce praktických činností vytvořili žáci 2.A, 2.B a 3.B dárek pro svoji maminku ke Dni maminek. Vlastnoručně vyrobený dárek naše maminky potěšil a někde se objevila i slzička štěstí.

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024

provoz školní družiny a výdej obědů pro žáky přerušen

12. 8. – 16. 8.