"MEMORIES"

Publikováno: 12.6.2024 Autor(ka): Nikola Matoušková

Milí druháčci a vážení zákonní zástupci,

S radostí bych vám chtěla představit naši sbírku vzpomínek - "Memories". Tato kolekce fotografií zachycuje nezapomenutelné chvíle, které jsme spolu prožili během tohoto školního roku. Každý snímek je malým okénkem do světa plného smíchu, dobrodružství, učení a růstu. Chtěla bych vám všem říct, jak moc vás mám ráda, a jak moc si vážím každého okamžiku, který jsme spolu strávili.

Společné zážitky

Naše cesta začala v září, kdy jsme se všichni poprvé sešli ve třídě. Během roku jsme toho tolik zvládli – od prvních školních dnů, přes různé projekty a výlety, až po dnešní den. Každý den byl něčím výjimečný a přinesl nové výzvy a radosti. Společně jsme poznávali svět, řešili hádanky, učili se novým věcem a překonávali překážky.

Děkuji vám

Děkuji vám, milé děti, za vaši zvědavost, energii a radost, kterou jste každý den přinášely do třídy. Vaše úsměvy, smích a nadšení mě motivovaly k tomu, abych se neustále zlepšovala a vymýšlela pro vás nové a zajímavé aktivity. Díky vám mě baví být učitelkou. Vaše pokroky a úspěchy jsou pro mě tou největší odměnou.

Spolu s paní asistentkou

Spolu s paní asistentkou jsme se snažily vytvořit prostředí, kde se budete cítit bezpečně, podporovaně a inspirovaně. Paní asistentka byla vždy po vašem boku, připravena pomoci a podpořit vás v každém kroku. Její trpělivost a laskavost byly pro nás všechny velkým přínosem a já jí děkuji za její neúnavnou práci a oddanost.

Krásné prázdniny

Milí rodiče, děkuji vám za vaši podporu a spolupráci. Bez vás by naše společná cesta nebyla tak úspěšná a plná radosti. Přeji vám a vašim dětem krásné prázdniny plné odpočinku, dobrodružství a nových zážitků.

Milé děti, ať naše vzpomínky zůstanou ve vašich srdíčkách stejně jako v mém. Těším se na další společné zážitky a na to, co nám přinese nový školní rok. Užijte si krásné prázdniny a nezapomeňte, že jste úžasní a jedineční.

S láskou, Vaše paní učitelka a paní asistentka

Více fotografií najdete v naší fotogalerii.