Exkurze na Dvořce
aneb jak jsme se učili péct na SOU Dvořákova
Školní rok 2025/26 je pomalu u konce a nám se blíží rozhodování o budoucím povolání.
V tomto týdnu jsme si vyzkoušeli býti pekařem. Kupodivu nás to moc bavilo a ještě více se nám líbilo výsledné produkty sníst.
No, řekněte, vám se nesbíhají sliny?! ;)