Školní výlet podruhé

Publikováno: 15.5.2024

aneb Stověžatá Praha

V úterý 14.5. jsme pokračovali v našem výletovém seriálu. Naším cílem bylo hlavní město Praha, její jedinečné památky a také dva programy, na které jsme se velice těšili.

V Muzeu fantastických iluzí jsme poznali, jak funguje optika, hra světel a stínů, nechali se pasovat od samotného Karla IV., potápěli se společně s Titanicem, nebo jsme si zahráli na baletky.

V Galaxii barev nás přecházel zrak z množství efektů, zrcadel a bohaté barevné škály. Mohli jsme malovat fosforeskujícími barvami, sklouznout se po klouzačce nebo se projít světelným tunelem.

Zase jsme si to bezvadně užili. Praha je krásná. Její historické centrum a památky v něm jsou úchvatné a my je mohli vidět zblízka- Orloj, Staroměstské náměstí, sochu svatého Václava na Václavském náměstí, Karlův most. Určitě se sem ještě někdy podíváme.