Nezapomenutelný den v Permoniu: dobrodružství, zábava a tajemství

Publikováno: 17.5.2024 Autor(ka): Jana Mikulková

V úterý 14. května se žáci 6.B a 6.C vydali na výlet do Permonia, kde je čekal den plný dobrodružství, výzev a zábavy. Cílem této exkurze byla interaktivní hra s lanovými aktivitami, která propojovala vědomostní, dovednostní, fyzické a adrenalinové úkoly.

Hned po příjezdu byli žáci rozděleni do skupin a seznámeni s pravidly hry. Každá skupina měla před sebou různé úkoly, které museli společně plnit. Vědomostní úkoly prověřily jejich znalosti z různých oblastí, zatímco dovednostní úkoly vyžadovaly šikovnost a preciznost. Fyzické úkoly testovaly jejich vytrvalost a sílu.

Nejvíce vzrušení ale přinesly lanové překážky, které byly opravdovou výzvou. Jen ti nejodvážnější z nás si troufli překonat tyto náročné dráhy, které vyžadovaly nejen fyzickou zdatnost, ale i psychickou odolnost a odvahu.

Den v Permoniu byl pro všechny účastníky nejen skvělou zábavou, ale i příležitostí naučit se spolupracovat a překonávat vlastní limity. Všichni žáci si odnesli spoustu zážitků a už teď se těší na další společné dobrodružství.