Informace k 1. týdnu výuky

Publikováno: 29.8.2023 Autor(ka): Jana Mikulková

Milí šesťáci,

letní prázdniny se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a tak je načase vaše myšlenky obracet ke škole, školním povinnostem, ale především radostem a společným zážitkům.

Dnem D, jímž zahájíme naši společnou cestu, je pondělí 4. září 2023, kdy se v 7:45 setkáme na školním dvoře. Pro tento den nebudete potřebovat žádné pomůcky, ani svačinu, jelikož společně strávíme maximálně jednu vyučovací hodinu (do 8:45). Domů dostanete formuláře, které bude nezbytné vyplnit v co nejkratším termínu.

V úterý nás čekají třídnické práce a seznámení s chodem školy. Společně strávíme čas od 8:00 do 12:35, času tedy není příliš a povinností mnoho. Čeká nás rozdávání učebnic, omluvných listů, rozdělení šatních skříněk, seznámení se školním řádem i poučení o bezpečnosti, sdílení celé řady dokumentů. S sebou si tedy již neváhejte přinést poznámkový sešit, psací potřeby, přezůvky, zámek na skříňku i s rezervním klíčkem, který si budete moci uložit u mě pro „strýčka Příhodu“, a samozřejmě velkou svačinu :-)

Ve středu a ve čtvrtek vás čeká „adapťák“ , na který se přesuneme do Beach Clubu ve Znojmě. Na tyto dva dny se sportovně oblečte a obujte, opět si s sebou vezměte svačinu a pití. Po programu, ve 12:15,  se budeme vracet zpět ke škole, kde bude ukončena výuka (cca 13:00). Informace k adaptačnímu programu obdržíte v pondělí v písemné podobě.

pátek bude probíhat výuka dle vašeho rozvrhu. Tentokrát ale pouze do 9.40, jelikož bude zkrácené vyučování z důvodu Znojemského historického vinobraní.

V dalším týdnu, od 11.9., bude probíhat výuka dle rozvrhu.