Poznáváme zvířátka
Krásný poznávací den jsme prožili minulý pátek, kdy jsme se vydali na cestu za poznáváním zvířátek do Městského lesíku.
Procházka to byla delší, ale cestou jsme si povídali o stromech, bylinkách a o všem, co se z nich dá vytvořit. Na konci cesty čekala děti stezka, při které plnily úkoly s tajenkou.