" Den plný koní, paintballu, lukostřelby a vodních bitev v Osadě Havranů!"

Publikováno: 5.6.2024 Autor(ka): Nikola Matoušková

Dnes jsme my, druháci, zažili den, který se zapíše do dějin naší školy! Vydali jsme se na školní výlet do Osady Havranů a už teď víme, že lepší místo bychom nenašli. Hned po příjezdu nás přivítala skvělá banda mladých lidiček z týmu Havránek, kteří pro nás měli nachystaný luxusní program. Den začal seznámením s našimi čtyřnohými přáteli – koňmi. Někdo z nás se koně trochu bál, ale pod vedením našich nových kamarádů jsme se rychle osmělovali. Měli jsme možnost se o koně postarat, což znamenalo čištění, sedlání a krmení. Nejlepší část přišla, když jsme si mohli na koni zajezdit. Cítit se jako kovboj nebo princezna bylo prostě skvělé!

Po tom všem koňském dobrodružství nás čekala tvořivá dílna. Tentokrát jsme vyměnili uzdy a sedla za štětce a barvy. Malovali jsme různé obrázky, a kdo by řekl, že se mezi námi najde tolik talentovaných umělců?

Ale to nejlepší nás teprve čekalo – paintball! Kvůli bezpečnosti jsme sice nestříleli po sobě, ale vyzkoušeli jsme si střelbu na terč. Bylo to jako ve filmech, kde jsme se cítili jako hrdinové. Každý se snažil strefit co nejpřesněji, a napětí bylo na maximu.

Po paintballu nás čekalo další dobrodružství – lukostřelba. Znovu jsme stříleli na terč, a každý z nás si mohl vyzkoušet, jaké to je být skutečným lukostřelcem. Trefit střed terče nebylo jednoduché, ale zábava byla zaručená a každý výstřel přinášel nové vzrušení.

A když už jsme mysleli, že den nemůže být lepší, přišla vodní bitva. S pistolí na vodu v ruce a plnými kbelíky jsme se vrhli do boje. Kdo by to byl řekl, že vodní bitva může být tak strhující? Nikdo nezůstal suchý, ale všichni jsme se skvěle bavili.

Celý den byl prostě úžasný! Kdo tam s námi nebyl, přišel o pořádnou porci zábavy, dobrodružství a smíchu. Osada Havranů a tým Havránek nám připravili zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat. A kdo ví, třeba se tam brzy zase vrátíme!

Více fotografií v naší fotogalerii.