Seznam pomůcek pro školní rok 2023/2024

Publikováno: 1.9.2023 Autor(ka): Petra Křížová

Co budeme potřebovat v 1. třídě:

Pro žáky v první třídě máme připravené všechny potřebné učebnice, pracovní sešity. Dále obdrží kufřík na výtvarné potřeby.

Další potřeby – seznam pro rodiče
Do pouzdra: 2x tužka trojhranná cv. 2, guma, ořezávátko, kvalitní pastelky (silné trojhranné), hadřík a lepidlo.

Do Vv a Pč: ubrus (70 x 55 cm), kelímek na vodu (může být od Ramy apod.), hadřík, zástěrku nebo starou košili či tričko.
Výtvarné potřeby uložíme do kufříku, který žáci dostanou první den.

Do Tv: tričko, kraťasy, teplákovou soupravu, ponožky, pevnou sportovní obuv se světlou a pružnou podrážkou do tělocvičny, sportovní obuv na venkovní hřiště. Vše vložit do plátěného pytlíku (batůžku).

Ostatní: deníček na zapisování úkolů (nejlépe sešit linkovaný A5 velikost), obaly na sešity a učebnice, desky na sešity, přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou, která nešpiní podlahu.

Vše, prosím, dětem podepište!

PŘEDPOKLÁDANÉ PLATBY V ZÁŘÍ

divadlo 300 – 400 Kč