Vydařená předvánoční odpoledne

Třetí adventní týden se děti 1. stupně ZŠ Václavské náměstí věnovaly vánočnímu tvoření. Za finanční podpory Lesů ČR připravili vyučující dílny i pro jejich rodiče a prarodiče.

Adventní vystoupení žáků naší školy

Znojemský advent na Masarykově náměstí

Hallowenské a svatomartinské menu na talíři

Pojďte se s námi podívat, jaká překvapení našli naši strávníci při oslavě Halloweena a na svátek svatého Martina na talíři! Děkujeme paním kuchařkám za dobroty a chuť připravovat nám milá překvapení.

Řemeslo má budoucnost

14.11.2019 8.00 - 12.30, SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o., vycházející žáci

Polygram

12.11.2019, vycházející, pekařská dílna pro dívky a výroba mléka a másla pro chlapce, 13.35 - 15.00

Veselý Halloween

Naše škola se dnes ponořila do tajemného světa příšer. Dušičky bývají trošku smutné a tak jsme si letos užili raději jejich veselejší variantu, Halloween, nebo také mexické Día De Los Muertes.

Halloween aneb malé postrašení

Říjen a listopad jsou měsíce obestřené mlhou a deštěm. Dny se krátí, na město padá tma a večery bývají tajemné. Je to ta nejlepší doba pro lehké mrazení a trošku strachu... 1. listopad, nebude obyčejným všedním dnem. Na ZŠ Václavské náměstí to bude den strašidelný.

Svatý Martin v kuchyni

Halloween oslavíme i ve školní jídelně