Jubilejní park 23

„Základním posláním školy je žáka vzdělávat, podílet se na jeho všestranném rozvoji a podpoře kladných povahových vlastností. Škola může být úspěšná jen tehdy, když respektuje individualitu žáka a při vzdělávání vychází z jeho možností, schopností a zdravotního stavu. Přiměřená náročnost úkolů je motivující, nestresující a v konečném důsledku vede k trvalejšímu osvojení látky, dovedností a vytváří u žáka pocit uspokojení. Nezastupitelný podíl na kvalitě a výsledku má učitel, který přijme „filosofii školy“ a dokáže ji citlivě a důsledně aplikovat. Vstřícnost k žákovi, rodičům a jejich vzájemné vztahy jsou podmínkou úspěchu“.

/v letech 1997 – 2002  ředitel školy František Pavka/

Historie školy v datech

Provoz školy od 17. května 2021

Informace k provozu školy od 10. 5. 2021

Úspěch Jakuba Hadatsche v 16. ročníku 2021 Autorského čtení žáků ZŠ

Jakub Hadatsch ze 4.B. třídy získal 2.místo v letošním ročníku Autorského čtení žáků ZŠ ve své kategorii, které pořádá městská knihovna Znojmo. Vzpomínal na babičku v téhle nelehké době, kdy nás zastihla epidemie koronaviru s celosvětovým rozšířením.

Výsledky školního kola recitační soutěže online

Školní kolo recitační soutěže online

Ve středu 31.3.2021 se uskuteční od 13:30 hod školní kolo recitační soutěže online. Vybraní zástupci z jednotlivých tříd mají pozvánku v kalendáři v MS Teams. Držíme palce všem účinkujícím!

Světový den vody

22. 3. jsme si ve 4.A připomněli trošku opomíjený Světový den vody .

Online výuka tak trochu jinak

aneb čtení dopisů, prohlížení obrázků, tanec, povídání, recitace básniček a ano ... i na učení zbyl čas.

Vykouklo sluníčko

...je jaro a i naše tváře se rozzáří

I když jsme momentálně každý jinde

...všichni patříme k sobě! Jsme třída plná kamarádů. Jakube, přečti si dopisy od nás.  Myslíme jeden na druhého a všichni dohromady na Tebe!

Jaká je třída 2.A?

Ve výuce ČJ dostali žáci tvořivý úkol: vymysli a napiš 5 vět o naší třídě. Děkuji za zaslané příspěvky. Je vidět, že je vám v naší třídě dobře - to nás s paní asistentkou mooooc těší :)

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024