Jubilejní park 23

„Základním posláním školy je žáka vzdělávat, podílet se na jeho všestranném rozvoji a podpoře kladných povahových vlastností. Škola může být úspěšná jen tehdy, když respektuje individualitu žáka a při vzdělávání vychází z jeho možností, schopností a zdravotního stavu. Přiměřená náročnost úkolů je motivující, nestresující a v konečném důsledku vede k trvalejšímu osvojení látky, dovedností a vytváří u žáka pocit uspokojení. Nezastupitelný podíl na kvalitě a výsledku má učitel, který přijme „filosofii školy“ a dokáže ji citlivě a důsledně aplikovat. Vstřícnost k žákovi, rodičům a jejich vzájemné vztahy jsou podmínkou úspěchu“.

/v letech 1997 – 2002  ředitel školy František Pavka/

Historie školy v datech

Pomazánka 4krát jinak :)

Staň se chvíli učitelem!

Dnes jsem měla ve třídě plno ,, kolegů".    Byla to plná třída učitelů. Děti se na chvíli chtěly stát učiteli. Každý si připravil pro své spolužáky nějakou aktivitu. Měli jsme vlastivědu, přírodovědu, matematiku i výtvarnou a tělesnou výchovu. Hráli jsme taky zajímavé zvídavé hry. Můžu říct, že učitelé byli dokonale připraveni!! Prezentace, obrázky i názorné předměty nechyběly a pro ověření znalostí jsme psali dokonce i několik testů :-).

Den mazlíčků ve 4. A

Jak se zpívá v písničce - Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata..., to dnes v naší třídě s jistotou platilo. Do jednoho jsme se na tom shodli! Někteří pšinesli své mazlíčky ukázat do školy. Kdo se bál, že by mu zvířátko uteklo, přinesl fotku. Vyslechli jsme si zajímavosti o různých zvířatech a také došlo na vtipné historky.

Co dokáže izolepa?

Tentokrát jsme s druháky tvořili v praktických činnostech z netradičního materiálu - izolepy. Žáci měli za úkol oblepit karton proužky izolepy a střídat barvy dle jejich fantazie. Žáky to bavilo a zároveň si i natrénovali vzájemnou spolupráci při půjčování izolep :)

Předání odměn nejlepším recitátorům ve školním kole recitační soutěže - letos online

Děkujeme všem zúčastněným za vydařený přednes a vítězům gratulujeme!

Ten nejlepší den ve školním roce je školní výlet

A třída 2. B si ten svůj užila na maximum! Velké poděkování za všechny dnešní zážitky patří naší paní vychovatelce Mudrikové, která nám velmi pomáhala s organizací výletu.

Schůzka pro rodiče dětí budoucích přípravných tříd - Jubilejní park

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků z budovy Jubilejní park

Pěstování řeřichy na okenním parapetu

Výlet do Mikulova očima dětí