Jubilejní park 23

„Základním posláním školy je žáka vzdělávat, podílet se na jeho všestranném rozvoji a podpoře kladných povahových vlastností. Škola může být úspěšná jen tehdy, když respektuje individualitu žáka a při vzdělávání vychází z jeho možností, schopností a zdravotního stavu. Přiměřená náročnost úkolů je motivující, nestresující a v konečném důsledku vede k trvalejšímu osvojení látky, dovedností a vytváří u žáka pocit uspokojení. Nezastupitelný podíl na kvalitě a výsledku má učitel, který přijme „filosofii školy“ a dokáže ji citlivě a důsledně aplikovat. Vstřícnost k žákovi, rodičům a jejich vzájemné vztahy jsou podmínkou úspěchu“.

/v letech 1997 – 2002  ředitel školy František Pavka/

Historie školy v datech

Odznak všestrannosti

Firma JUBIL - DEKO neboli 4. A

by Vám ráda představila svůj nový e-shop.

Jarní výstava

Přijďte se podívat na nápadité výrobky jednotlivých tříd a případně také podpořit žáky IV. A a V. A v jejich podnikání zakoupením jarních a velikonočních dekorací, které vytvořili.

Vítáme jaro!

Koukněte, jak jsme letos přivítali jaro! Vítáme jaro! - YouTube

Poděkování za sbírku pro Ukrajinu

Vážení rodiče, vážení kolegové, milí žáci, níže přikládám poděkování od paní Ľuby Peterkové, redaktorky Znojemských listů, za vaše dary do materiální sbírky pro Ukrajinu. K poděkování se velmi ráda také připojuji.

Zápis nanečisto

Zajíc tady, zajíc tam, všude kam se podívám :)

Zajíčci 3.A a 3.B zdobí plot kolem naší školy.

Výtvarná soutěž

Vybrali jsme nezdařilejší obrázky malířů ze 4.A a 4.B a poslali je do soutěže Mé toulky za zvěří. Snad se budou líbit i porotě. Držte nám pěsti.

Vítáme jaro

Vítáme jaro nejen zajíčky, kteří se zabydleli na plotu kolem školy, ale také jarními truhlíky, které jsme naaranžovali v hodině pracovních činností.

Nabídka podpory domácího vzdělávání

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024

provoz školní družiny a výdej obědů pro žáky přerušen