Jubilejní park 23

„Základním posláním školy je žáka vzdělávat, podílet se na jeho všestranném rozvoji a podpoře kladných povahových vlastností. Škola může být úspěšná jen tehdy, když respektuje individualitu žáka a při vzdělávání vychází z jeho možností, schopností a zdravotního stavu. Přiměřená náročnost úkolů je motivující, nestresující a v konečném důsledku vede k trvalejšímu osvojení látky, dovedností a vytváří u žáka pocit uspokojení. Nezastupitelný podíl na kvalitě a výsledku má učitel, který přijme „filosofii školy“ a dokáže ji citlivě a důsledně aplikovat. Vstřícnost k žákovi, rodičům a jejich vzájemné vztahy jsou podmínkou úspěchu“.

/v letech 1997 – 2002  ředitel školy František Pavka/

Historie školy v datech

ZVONÍ! ZPÁTKY DO LAVIC!

Škola bez dětí je jako zvon bez srdce. Od čtvrka začne zase bít. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Organizace 1. týdne

Vážení rodiče, milí žáci, v přehledu uvádíme základní informace k organizaci 1. týdne. Další podrobnosti již naleznete v aktualitách jednotlivých tříd.

Cesta kolem světa za 5 dní: den pátý

Den pátý. Den poslední. Den návratu domů, do Evropy.

Cesta kolem světa za 5 dní: den čtvrtý

Ptáte-li se, kde jsme to cestovali dnes, postačí vám jistě jediná naše nápověda. KLOKANI :-)

Cesta kolem světa za 5 dní: den třetí

Hallo! Ola! Hola!  Good morning! Bom dia! Buenos Días! Zatímco v Severní Americe si s přehledem vystačíte s angličtinou, do té Jižní si určitě příbalte i portugalský a španělský slovník :-) Naše malé objevitele však již nic nepřekvapí!

Cesta kolem světa za 5 dní: den druhý

Žirafy, tygři, krokodýli... ano hádáte správně, dnes naši malí objevitelé prozkoumávali Afriku.

Cesta kolem světa za 5 dní: den první

Kdo by nechtěl procestovat celý svět, a navíc bez zdlouhavých přesunů?! Ale ne každému se takové přání splní. Dětem z našeho týmu však ano!

KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Poslední výtvarné tvoření v tomto školním roce  v Jubilejním parku se 3.A a se 3.B

Poslední výtvarné tvoření v tomto školním roce v Jubilejním parku se 3.A a se 3.B

Sportovní den

Děkujeme žákům V. B, jejich paní učitelce a paní asistentce za přípravu a organizaci sportovního dne. Moc jsme si to užili!

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024

provoz školní družiny a výdej obědů pro žáky přerušen

12. 8. – 16. 8.