Vítá Vás třída 5.A.

Třída 5.A je správná parta 17 žáků. Společně se snažíme být třídou pohodovou, tvořivou, chytrou, vtipnou... Učíme se vzájemně si pomáhat a být dobrými kamarády.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Hrdličková - eva.hrdlickova@zsvaclavskenam.cz

Asistent pedagoga: Drahomíra Matušková - drahomira.matuskova@zsvaclavskenam.cz

Zahájení nového školního roku 2019/2020 a přivítání prvňáčků

2. září 2019 jsme zahájili nový školní rok v budově ZŠ Slovenská, kde jsme přivítali žáky přípravné třídy a 1., 2. a 3. třídy odloučeného pracoviště. Prvňáčkům přejeme šťastné vkročení do jejich nové životní etapy, chuť se učit, přátelské kolektivy a spoustu zážitků prožitých s kamarády ve škole.

Potřeby pro žáka 1.A

Potřeby pro žáka 1. A: Pouzdro: - pero Tornádo - 1 x tužka č. 1 (nejlépe trojhranná) - 2 x tužka č. 2 (nejlépe trojhranná) - nůžky se zaoblenou špičkou - měkká guma - ořezávátko   Sešity: - 2 x sešit 511 s pomocnými linkami - 2 x sešit 513 - deníček na úkoly A6   Tělesná výchova: - v plátěném pytlíku tričko, kraťasy, tepláková souprava, sportovní obuv se světlou podrážkou do tělocvičny, tenisky na hřiště   Výtvarná výchova: - tyčinkové lepidlo na papír, malé lepidlo Herkules, anilinové barvy, temperové barvy, voskovky, kulatý štětec č. 8, plochý štětec č. 12, tuš, 10 špejlí, 1 černý fix umyvatelný vodou (Centropen 8566), suché pastely 6 ks, igelit na lavici, pracovní oděv (staré triko nebo stará košile), kelímek na vodu, paleta, hadřík na utírání lavice, nůžky s kulatou špičkou (leváci nůžky pro leváky), 1 složka barevných papírů formátu A4, role balicích papírů, bílé výkresy formátu A3 - 25 ks, bílé výkresy formátu A4 - 10 ks   Ostatní pomůcky: - přezůvky s pevnou patou v plátěném pytlíku, ručník s poutkem, desky na sešity, obaly na sešity a knihy, krabice kapesníků, role papírových utěrek, dóza na svačinu, láhev na pití   Kufřík na VV potřeby žáci dostanou, prosím nekupovat.

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024

provoz školní družiny a výdej obědů pro žáky přerušen

12. 8. – 16. 8.