Důležitá informace od školní psycholožky

Publikováno: 8.11.2020 Autor(ka): Eva Hrdličková

Konzultační hodiny COVID

Vládní omezení a obavy z toho, co a jak bude dál, asi nikomu na dobré náladě nepřidávají. Proto připomínám, že i teď jsem vám k dispozici.

Vzhledem k tomu, že se s vámi nemůžu potkávat naživo, nabízím možnost telefonických nebo online konzultací – videohovorů přes MS Teams, kde jste zvyklí pracovat. Obracet se na mne samozřejmě mohou nejen děti, ale i rodiče a pedagogové. Konzultační hodiny přibližně kopírují mé konzultační hodiny „nekovidové“. Můžete se se mnou potkat od pondělí do čtvrtka v čase od 14:00 do 15:30. Vždy je potřeba, abychom se předem domluvili mailem nebo telefonicky, abych vás na Teamsech mohla pozvat do uzavřené skupiny Psycholog. Můžete volat kdykoliv od 8:00 do 17:00, pokud telefon hned nezvednu, ozvu se vám zpět a domluvíme se na čase konzultace. Ta pak podle okolností může proběhnout i mimo stanovené konzultační hodiny. Budete-li si schůzku domlouvat přes mail, prosím, pište alespoň den dopředu.

Konzultační hodiny:

Pondělí až čtvrtek 14:00 - 15:30 nebo dle domluvy