Důležité informace - Distanční výuka od 14. října

Publikováno: 13.10.2020

Informace pro rodiče

Z důvodu vládního nařízení, bude po dobu od 14. 10. - 23. 10. uzavřena škola pro žáky. Po tuto dobu budou žáci vzděláváni distanční formou. Účast na distanční výduce je ze zákona povinná.

Distanční výuka bude probíhat formou jako na jaře. To znamená, každý den budou úkoly zadávány na web školy - stránky třída 4. A. Opět se zkusíme propojit i online přes aplikaci Hangouts (situačně přejdeme na Teams) - bližší informace budou zveřejněny na webu.

V průběhu tohoto a příštího týdne se, prosím, do emailu přihlaste a seznamte  se s prostředím Teams, který je součástí této aplikace. Budu ráda, když v chatu zanecháte krátkou zprávu pro naši třídu.

Od 26. 10. - 30. 10. budou podzimní prázdniny. Po tuto dobu nebudou úkoly zadávány.

Vypracování zadaných úkolů zkontrolujeme ihned po návratu do školy, tj. 2. listopadu.

Další informace:

- Obědy byly žákům do 30. 10. automaticky odhlášeny

Návod na přihlášení do žákovského emailu:

Přeji Vám všem pevné zdraví a hodně trpělivosti.