Škola v přírodě v Březové

Publikováno: 25.5.2024 Autor(ka): Tereza Purmenská

Na letošní školu v přírodě a naši první školu v přírodě jsme vyrazili do outdoorového resortu v Březové.

Pro náš pobyt jsme si vybrali zážitkový program Insignia, který byl laděn do období středověku. Hned první den jsme se rozdělili na skupinu Templářů a Divochů. Neodradilo nás ani deštivé počasí, téměř všechny aktivity jsme trávili v pláštěnkách a gumácích. Po celý pohyb nás čekalo nespočet aktivit, u kterých jsme někdy překonávali vlastní strach. Všichni ale byli velmi stateční a vybičovali se ke svělým výkonům na překážkách.

Mohli jsme si vyzkoušet jízdu na koních, lukostřelbu, vysokolanové centum, středověku lezeckou stěnu, bludiště Dolmen, nízká lana, lanové centrum Bongo, Pirátské ostrovy, rýžování drahých kamenů, strašidelnou věž Karlštejn, prolézačku Nothingham a mnoho dalších. Nechybělo ani spoustu společných her, jako třeba Poraď se s koněm nebo klasickou šátkovanou. Večerní program jsme protančili na diskotékách, kde nás nakonec čekala ohnivá show.

Po celý pobyt se o nás perfektně starali a nesmíme opomenout výbornou stravu a celodenní pitný režim.

Těšíme se až vyrazíme znovu!

Na další fotky se můžete podívat do naší fotogalerie, odkaz ZDE.

Připojuji odkazy i na fotogalerie z jiných tříd: 5.B5.C