Škola v přírodě - Březová

Publikováno: 31.5.2024 Autor(ka): Ida Horáková

Lesní muži a ženy x Křižáci

Jak jsme se měli?

Sportovali jsme, poznávali přírodu, historii, bádali jsme, lezli po vysokých lanech, na lezeckých stěnách, navštívili jsme muzeum starověku a středověku, kde jsme rozšifrovávali důležité zprávy, byli jsme v zakleté vesnici, na strašidelném Karlštejně, stříleli jsme z luku, jezdili na koních, stavěůi jsme si v lese bungry, učili jsme se bojovat (fair play) závodili, soutěžili, tancovali jsme na diskotéce, rýžovali zlato a drahé kamení, stále jsme plnili úkoly a získávali za ně odměny,...a další a další a další.... Všechny zážitky se ani nedají zapsat a popsat. Po celou dobu jsme se připravovali na závěrečnou bitvu, která se odehrála mezi Lesními muži/ženami a Křižáky. Obě mužstva si vedla neuvěřitelně statečně a souboje velmi prožívala. Odjížděli jsme příjemně unaveni a s nezapomenutelnými zážitky - moc se nám zde líbilo.