Škola v přírodě III. A, III. B, III. C, IV. A

Škola v přírodě III. A, III. B, III. C, IV. A

Publikováno: 24.6.2026 Autor(ka): Alžběta Matoušková

Vzhůru do divočiny na tábor Dřevotvarka!!!

Navzdory nepřízni počasí (většinu pobytu nám pršelo a bylo poměrně chladno) jsme zažili spoustu nádherných zážitků.

  • Utužili jsme kamarádské vztahy napříč třídami.
  • Naučili se správně používat spacák. Opravdu neslouží jen jako přikrývka, ale je potřeba se do něj pořádně zakuklit.
  • Užili si muzikoterapii s panem Vysočanem.
  • Vyrobili lapbook a skřítka Hudebníčka.
  • Víťa ze IV. A nám připravil poutavou přednášku o rybaření s názornou ukázkou. 
  • Vyrazili na turistickou vycházku do Podhradí, z dálky si prohlédli  zříceninu Frejnštejn, bohužel je k ní už vstup zakázán.
  • Sportovali a sportovali, neboť sportem ku zdraví!
  • Vykoupili jsme táborový kiosek. 
  • Zažili cestu do vesmíru při vesmírné bojovce.
  • Zazpívali si u táboráku a opekli špekáčky, někteří, jak se říká, na krásu. 
  • No a samozřejmě jedny z top zážitků byly večerní kino a závěrečná diskotéka. 

Děkujeme Marcelce, Ivanovi a ,,babičce" za to jak se o nás krásně starali. Jídlo nemělo chybu, svědčily o tom prázdně talíře a spousta přídavků. 

 

Byla to prostě jízda!!!

 

No a perličky na závěr:

"Paní učitelko a bude mít každá chatka vlastní koupelnu a záchod?"

"Ty rajčata si k tomu nedám." (Měli jsme na večeři těstoviny s mákem a švestkový kompot).

 

Račte vstoupit do naší fotogalerie: KLIK.