Škola v přírodě III. A, III. B, III. C, IV. A
Vzhůru do divočiny na tábor Dřevotvarka!!!
Navzdory nepřízni počasí (většinu pobytu nám pršelo a bylo poměrně chladno) jsme zažili spoustu nádherných zážitků.
- Utužili jsme kamarádské vztahy napříč třídami.
- Naučili se správně používat spacák. Opravdu neslouží jen jako přikrývka, ale je potřeba se do něj pořádně zakuklit.
- Užili si muzikoterapii s panem Vysočanem.
- Vyrobili lapbook a skřítka Hudebníčka.
- Víťa ze IV. A nám připravil poutavou přednášku o rybaření s názornou ukázkou.
- Vyrazili na turistickou vycházku do Podhradí, z dálky si prohlédli zříceninu Frejnštejn, bohužel je k ní už vstup zakázán.
- Sportovali a sportovali, neboť sportem ku zdraví!
- Vykoupili jsme táborový kiosek.
- Zažili cestu do vesmíru při vesmírné bojovce.
- Zazpívali si u táboráku a opekli špekáčky, někteří, jak se říká, na krásu.
- No a samozřejmě jedny z top zážitků byly večerní kino a závěrečná diskotéka.
Děkujeme Marcelce, Ivanovi a ,,babičce" za to jak se o nás krásně starali. Jídlo nemělo chybu, svědčily o tom prázdně talíře a spousta přídavků.
Byla to prostě jízda!!!
No a perličky na závěr:
"Paní učitelko a bude mít každá chatka vlastní koupelnu a záchod?"
"Ty rajčata si k tomu nedám." (Měli jsme na večeři těstoviny s mákem a švestkový kompot).
Račte vstoupit do naší fotogalerie: KLIK.