KRÁSNÉ LÉTO VŠEM !!!

Publikováno: 28.6.2024 Autor(ka): Markéta Lacmanová

Přejeme všem krásné, pohodové léto, se spoustou zážitků a společně strávených chvil.

Poslední týden školního roku nám utekl nato-tata. Však jsme si ho také společně užili. Jeden den nám zpestřil Den otevřených dveří u policie, s ukázkami dovedností, techniky a spoustu věcí si děti mohly i vyzkoušet. Pěkné dopoledne jsme strávili společně u našich nejoblíbenějších společenských her, které si děti přinesly, naučily nás pravidla a už se šlo na hraní. A v závěru týdne jsme zdolali turistický výšlap na Kraví horu a jeho okolí, moc se nám líbilo a všem zdatným turistům VELKÁ pochvala.

Poslední den už jen slavnostní rozloučení a předání závěrečného hodnocení celoroční práce.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci po celý školní rok, příjemné chvíle a projevenou důvěru. Vám i Vašim dětem přejeme krásně strávené léto, plné pohodových chvilek a načerpání sil do dalšího školního roku. A po létě příjemný vstup do 1.tříd, radost z nového prostředí, úspěšný nový školní rok.