Abeceda peněz - projekt České spořitelny

Dětská firma "JUBILMARK" děkuje všem zákazníkům, kteří navštívili jarmark a koupili si její výrobky.

Poslední kontrolní den v roce 2019

Přišel k nám Mikuláš

Vánoční výstava na Slovenské

Přijměte, prosím, srdečné pozvání!

Vánoční dílny na Slovenské

Přijďte si společně užít předvánoční nálady!

Novinky z kontrolního dne na Jubilejním parku

Dodavatel dokončuje fasádní omítku v celém rozsahu stavby a v příštím týdnu bude provedena demontáž lešení. Současně probíhají práce na sociálních zařízeních. Vše probíhá dle platné projektové dokumentace a v souladu s harmonogramem.

Otužování ve třídě IV. B

Koncert cimbálové muziky Réva

Ve čtvrtek 14.11.2019 k nám do tělocvičny pracoviště ZŠ Slovenská zavítala cimbálová muzika Réva s typickými lidovými hudebními nástroji. Réva nám zahrála klasickou hudbu, filmové melodie, lidové písničky i rock. Při poslední skladbě od skupiny Mirai - Když nemůžeš, tak přidej... zvedla dokonce žáky ze židliček a zpívali opravdu všichni.

Co je to svoboda? Co je to demokracie?

To jsme se dnes dozvěděli ve škole a zároveň i to, že svobodu a demokracii si připomínáme už 30 let vždy 17. listopadu.

Rekonstrukce odloučeného pracoviště - listopadové novinky

Hallowenské a svatomartinské menu na talíři

Pojďte se s námi podívat, jaká překvapení našli naši strávníci při oslavě Halloweena a na svátek svatého Martina na talíři! Děkujeme paním kuchařkám za dobroty a chuť připravovat nám milá překvapení.

Halloween v 1.A

Dnešní den byl úplně jiný... halloweenský. Co všechno jsme stihli? Vyrobili jsme si lucerničku, plnili halloweenské úkoly v matematice a v českém jazyce, předvedli své dokonalé kostýmy, tančili na halloweenské diskotéce a promítali různé symboly tohoto svátku na zdi potemnělé chodby naší školy. Nikdo se nenudil :)

Ve čtvrtek 31.10. jsme měli projektový halloweenský den.

Halloween v 3.B

Tento rok na naší škole proběhly oslavy Halloweenu. Měli jsme projektový den a celé vyučování jsme slavili Halloween ve svých třídách.

Podzim ve škole

I když je podzim pošmourný a chladný, bývá pro mnohé nejkrásnějším obdobím roku. Všechny třídy pracoviště ZŠ Slovenská využily podzimních darů přírody a chodby školy nazdobily. Vnikla k nám podzimní magická atmosféra...

Projektový den Halloween

aneb 1.B se učí zábavně