Publikováno: 18.12.2020 Autor(ka): Alžběta Matoušková

Dnes u nás ve třídě zavládla ta pravá vánoční atmosféra. Nechyběl stromeček, vánoční koncert Káji a Markétky, cukroví, pouštění lodiček a hlavně spousta radosti a smíchu.

Při poslechu koled si děti rozdaly dárečky, které pro své spolužáky vyrobily. A že byly opravdu nápadité! Velká pochvala všem dětem a často i rodičům za pomoc při výrobě. Moc mě potěšilo, když se téměř celá třída shodla na tom, že tyto dárečky jsou mnohem lepší než kupované.

Já, paní asistetnka a druhá paní učitelka také moc děkujeme za dárečky od vás. Udělaly nám velkou radost.

Také jsme si povídali o tom, co bychom si přáli od Ježíška. Kromě různých dárečků, tu zazněla přání jako sníh, ať tu už není žádný Covid a můžeme zase žít úplně normálně, zdraví a spousta krásných přání.

Milý Ježíšku, budeme moc rádi, když nám alespoň některá naše přání splníš.

A teď už nezbývá než popřát šťastné a veselé svátky vánoční, rodinnou pohodu, rozzářená dětská očka u vánočního stromečku a hlavně hodně zdraví.

Vkročte do nového roku tou správnou nohou a snad se 4.ledna sejdeme s dětmi opět ve školních lavicích.