Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Adventní vystoupení žáků naší školy

Znojemský advent na Masarykově náměstí

Abeceda peněz - projekt České spořitelny

Dětská firma "JUBILMARK" děkuje všem zákazníkům, kteří navštívili jarmark a koupili si její výrobky.

Vánoční výstava na Slovenské

Přijměte, prosím, srdečné pozvání!

Vánoční dílny na Slovenské

Přijďte si společně užít předvánoční nálady!

Koncert cimbálové muziky Réva

Ve čtvrtek 14.11.2019 k nám do tělocvičny pracoviště ZŠ Slovenská zavítala cimbálová muzika Réva s typickými lidovými hudebními nástroji. Réva nám zahrála klasickou hudbu, filmové melodie, lidové písničky i rock. Při poslední skladbě od skupiny Mirai - Když nemůžeš, tak přidej... zvedla dokonce žáky ze židliček a zpívali opravdu všichni.

Co je to svoboda? Co je to demokracie?

To jsme se dnes dozvěděli ve škole a zároveň i to, že svobodu a demokracii si připomínáme už 30 let vždy 17. listopadu.

Rekonstrukce odloučeného pracoviště - listopadové novinky

Polygram

12.11.2019, vycházející, pekařská dílna pro dívky a výroba mléka a másla pro chlapce, 13.35 - 15.00

Hallowenské a svatomartinské menu na talíři

Pojďte se s námi podívat, jaká překvapení našli naši strávníci při oslavě Halloweena a na svátek svatého Martina na talíři! Děkujeme paním kuchařkám za dobroty a chuť připravovat nám milá překvapení.

Podzim ve škole

I když je podzim pošmourný a chladný, bývá pro mnohé nejkrásnějším obdobím roku. Všechny třídy pracoviště ZŠ Slovenská využily podzimních darů přírody a chodby školy nazdobily. Vnikla k nám podzimní magická atmosféra...

1. 7. – 31. 8.

1.7.2024 – 31.8.2024