Adaptační den ve třídě – III.C

Publikováno: 3.9.2024 Autor(ka): Nikola Matoušková

Na začátku nového školního roku jsme se rozhodli, že věnujeme čas tomu nejdůležitějšímu – stmelení našeho třídního kolektivu. Proto jsme 3. září uspořádali adaptační den, který byl plný her a zážitků, které nám pomohly lépe se poznat a navázat nové přátelství.

Hned ráno jsme přivítali novou spolužačku, která se k nám připojila, a zapojili ji do všech aktivit. Počasí nám přálo, a tak jsme se vydali ven, kde jsme si zahráli několik zábavných a týmových her, které posílily naši spolupráci a vzájemnou důvěru. Smích a radost nás provázely celým dnem.

Abychom den zakončili něčím nezapomenutelným, vydali jsme se na projížďku turistickým vláčkem. Tato aktivita byla pro všechny velkým zážitkem a skvělou příležitostí, jak si užít společný čas mimo školní lavice. Adaptační den se nám vydařil a byl výborným startem do nového školního roku, který věříme, že bude plný dalších skvělých okamžiků.