POTŘEBY PRO ŽÁKA DRUHÉ TŘÍDY

Publikováno: 25.6.2020

Vážení rodiče,

posílám vám s předstihem seznam pomůcek, které bude vaše dítě potřebovat ve vyučování v 2. třídě.

V tomto školním roce jste téměř všichni pomůcky řádně zakoupili, a proto jsme od začátku září mohli pracovat a neměli jsme problémy.

Děkuji vám a znovu prosím o zodpovědný přístup i v dalším školním roce. Psací potřeby je třeba mít v pořádku v pouzdře, pomůcky do VV a PV v kufříku. Prosím rodiče, aby překontrolovali obuv do školy (pevné bačkory) a do tělocviku (botasky, cvičky). Bez vhodné obuvi žák nesmí do budovy a v hodinách TV nesmí cvičit, aby nedošlo k úrazu!

Vytištěný seznam obdrží každý žák při rozdání vysvědčení. Můžete si ho také vytisknout. Je uložen v souborech. ?

Přiložené soubory ke stažení