BONGOOOOO - 5.ročníky

Publikováno: 6.9.2024 Autor(ka): Ida Horáková

Sportovně - pohybové aktivity - adaptační den

Třídy 5.A, 5.B a 5.D se společně vydaly do Brna. V zábavním parku Bongo, který jsme měli jen pro sebe, jsme měli zajištěný program i s občerstvením a s obědem.  Sportovně-pohybových aktitvit bylo samozřejmě mnoho, ale nejvíce jsme se zaměřili na 3 hlavní:

1. Sportovní trampolíny

2. Autodráha

3. Lezecká stěna + sjížděcí rampy

Zde jsme se prostřídali úplně všichni. Ve zbytku volného času jsme ještě hráli minifotbálek, basketball, jezdili jsme na bobech, zvládli jsme také tobogány, zrcadlové bludiště a další různé prolézačky. Po aktivním "skotačení" jsme si dali společně oběd a příjemné sportovní chvíle jsme zakončili odpočinkem a ralaxací na vacích či masážních křeslech. V úplném závěru jsme si zakoupili drobné suvenýry a vraceli jsme se s velmi dobrou náladou.

V zábavním parku jsme se mohli pohybovat pouze v ponožkách a kdo neměl, mohl si zakoupit přímo na místě, neklouzavé ponožky s mottem Bonga byly naší poznávací značkou :-). A prozradíme i malé tajemství, tentokrát jsme neodolali ani my - učitelé, všichni jsme plnili pohybové aktivity s dětmi - rádi jsme byli vzorem pro naše děti, ale upřímně, prostě jsme rádi "řádili" s dětmi. No, kdy a v čem si ve škole můžete dát závod s paní učitelkou nebo s panem učitelem...???