Organizace prvního školního týdne 2. - 9. 9.

Publikováno: 28.8.2024 Autor(ka): Vladimíra Wildová

ORGANIZACE 1. TÝDNE (2.9. – 6.9.)

Po 2.9.

– slavnostní zahájení školního roku v naší třídě II.B – 8:00 – 8:45 (příchod do školy hlavním vchodem)

výdej obědů10:00 – 13:00 hod

školní družina: do 15:00 – UPOZORNĚNÍ: ŠD je jen pro žáky, kteří mají zaplaceno!

Út 3.9. - adaptační den + třídnické práce – ukončení po 4. vyuč. hodině – v 11:45 hod. S sebou batůžek, svačina, pití, pouzdro, čip na oběd, přezůvky

+ vyplněné dokumenty, které obdrží 1. den. Děti budou dostávat klíče od skříněk.

ST 4.9. – mimoškolní akce PROP – sportovně pohybové aktivity Vrunoff park (Vranov nad Dyjí)

Příchod do školy do 7:55. Odjezd autobusu 8:30. Návrat ke škole 14:00

S sebou: sportovní oblečení a obuv dle počasí, pokrývka hlavy, batůžek, svačina, pití, kapesné dle uvážení, plavky, ručník (vodní svět)

Je možnost objednání oběda (děti obdrží lístečky), obědy si hradí na místě každý sám (Doporučujeme)

Nabídka: kuřecí stripsy + hranolky – 129 Kč

Boloňské špagety – 119 Kč

Borůvkové knedlíky 119 Kč

- Prosím odhlaste na tento den dětem  obědy

Čt 5.9. – Louka plná dětí – sportovní aktivity v areálu plovárny Louka (bližší info Út 3. 9.)

Pá 6.9. – vzít do školy aktovku + zakoupené pomůcky a pracovní sešity, pouzdro, kufřík do Vv, Tv. V tento den obdrží děti učebnice. Konec výuky dle rozvrhu