Organizace prvního školního týdne (2. - 6. 9. 2024)

Publikováno: 28.8.2024 Autor(ka): Alžběta Matoušková

Po 2.9.

• slavnostní zahájení školního roku v naší třídě II.A – 8:00 – 8:45 (příchod do školy hlavním vchodem)
  • výdej obědů: 10:00 – 13:00 hod
  • školní družina: do 15:00 – UPOZORNĚNÍ: ŠD je jen pro žáky, kteří mají zaplaceno!

Út 3.9.

• adaptační den + třídnické práce – ukončení po 4. vyuč. hodině – v 11:45 hod.
  • s sebou batůžek, svačina, pití, pouzdro, čip na oběd, přezůvky + vyplněné dokumenty, které obdrží první školní den.
  • děti budou dostávat klíče od skříněk

ST 4.9. – mimoškolní akce PROP – sportovně pohybové aktivity Vrunoff park (Vranov nad Dyjí)

• příchod do školy do 7:55
  • odjezd autobusu 8:30
  • návrat ke škole 14:00
  • doprava, vstupné hrazeno z PROP (děti mají tedy tuto akci zdarma)
  • s sebou: sportovní oblečení a obuv dle počasí, pokrývka hlavy, batůžek, svačina, pití, kapesné dle uvážení, plavky, ručník (vodní svět)
  • je možnost objednání oběda (děti obdrží lístečky), obědy si hradí na místě každý sám (doporučujeme)
    • Nabídka: kuřecí stripsy + hranolky – 129 Kč; boloňské špagety – 119 Kč; borůvkové knedlíky 119 Kč
  • prosím odhlaste na tento den dětem  obědy

Čt 5.9. – Louka plná dětí

• sportovní aktivity v areálu plovárny Louka (bližší info Út 3. 9.)

Pá 6.9.

• vzít do školy aktovku + zakoupené pomůcky a pracovní sešity, pouzdro, kufřík do Vv, Tv
  • v tento den obdrží děti učebnice
  • konec výuky dle rozvrhu