Seznam pomůcek pro rodiče a platby v novém školním roce 2024/2025.

Publikováno: 2.9.2024 Autor(ka): Eva Hrdličková

SEZNAM PRO RODIČE:

· Do pouzdra : 2x tužka trojhranná č. 2, kvalitní pastelky (nejlépe silné trojhranné), guma, ořezávátko, nůžky s kulatými hroty (pro praváky/leváky), lepící tyčinka, 2x fix na mazací tabulku (modrý, černý), hadřík.

· Do TV: pevnou sportovní obuv s bílou a pružnou podrážkou do tělocvičny, sportovní obuv na venkovní hřiště, tričko, kraťasy, tepláková souprava, ponožky.

Vše podepsané a uložené v uzavíratelném látkovém pytlíku.

· Do VV a PČ: ubrus (70 x 55 cm), hadřík, kelímek na vodu, zástěrku nebo starou košili či tričko, anilinové barvy, černý fix, Centropen fix 8566, Centropen fix 2846, nůžky (pro praváky/leváky).

To vše dáme do kufříku, který děti dostaly první školní den.

· Ostatní: deníček na zapisování úkolů (A4), obaly na sešity a učebnice, desky na sešity, přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou, která nešpiní podlahu, klíčenka (na čip, klíče od skříňky).

Nejbližší platby:

- 300 Kč - divadlo - na účet školy - brzo bližší informace